Odznaky

Ďalšou obľúbenou službou, ktorú vám ponúkame je výroba odznakov, iným slovom odznačiky, placky, buttons, pin back buttons, alebo button badges. Venujeme sa jej profesionálne od roku 2008.

Patria medzi niekoľko nesmierne výhodných reklamných predmetov. Odznaky sú dlhodobo používané ako veľmi obľúbený módny doplnok. Ich výhodou je ich rýchla výroba, ktorá nie je podmienená veľkými sériami. Môžete si dať vyrobiť už jeden kus. Cena sa odvíja od vyrobeného množstva a v rámci jednej objednávky si môžete zvoliť rozdielne motívy. V ponuke máme odznaky s priemerom 25, 37, 38, 44, 58, 59, 75 mm a tiež štvorcový odznak rozmeru 37 x 37mm. Namiesto spínacej spony je možné použiť aj magnet ( 25, 37, 37×37, 44, 59 mm ) alebo zrkadlo ( 58 mm ).

Stiahnite si náš cenník tu: stiahnuť.

Kvalita tlače a podklady

Nakoľko ide o produkt s možnosťou výroby od jedného kusu, tlačíme podklady štandardne na farebnej laserovej tlačiarni XEROX Phaser 7500, s rozlíšením tlače 1200 x 1200 dpi, s kvalitou simulujúcou ofsetovú tlač Euroscale. Podklady prijímame vo všetkých štandardných formátoch: vektorové motívy v AI cs2, CDR9, EPS, PDF podklady pripravené v krivkách, vo veľkosti 1:1 a rozlíšenie 300dpi CMYK. Ďalej je podklady možné zaslať aj vo formátoch JPG, TIF, PNG, tie však musia tak isto spĺňať parametre (rozlíšenie 300dpi CMYK). Pokiaľ si podklady neviete pripraviť sami, nemáte čas alebo je pre vás jednoduchšie si ich nechať pripraviť, nemusíte hneď zháňať grafika, radi to urobíme za vás, stačí nás jednoducho kontaktovať mailom.